6. mednarodni festival gorniškega filma Domžale

02. - 06. April


Prizorišča


LINHARTOVA DVORANA

KOSOVELOVA DVORANA

E1-E2 DVORANA

DRUGO PREDVERJE

KD FRANCA BERNIKA DOMŽALE


PONEDELJEK 2.4.2012


KOSOVELOVA DVORANA

  17.00 Film / DEKLARACJA NIEŚMIERTELNOŚCI / Marcin Koszałka / Poljska / 29'

  17.00 Film / MOONFLOWER / Alastair Lee / Anglija / 38'

  17.00 Film / SHOSHALA / Yannick Boissenot / Francija / 31'

  19.00 Film / ART OF FREEDOM / Wojtek Słota, Marek Kłosowicz / Poljska / 70'

  19.00 Film / KUKUCZKA / Jerzy Porebski / Poljska / 45'


LINHARTOVA DVORANA

  17.00 Film / ON THE TRAIL OF GENGHIS KHAN - IN THE SKIN OF A WOLF / Tim Cope / AVSTRALIJA / 43'

  17.00 Film / ON THE TRAIL OF GENGHIS KHAN-THE LAND THAT GOD FORGOT / Tim Cope / Avstralija / 43'

  19.00 Film / ON THE TRAIL OF GENGHIS KHAN-CROSSROADS / Tim Cope / Avstralija / 43'

  19.00 Film / ON THE TRAIL OF GENGHIS KHAN-THE LAST FRONTIER / Tim Cope / Avstralija / 43'

  21.00 Otvoritev / URADNA OTVORITEV FESTIVALA

  21.00 Film / GYPAETUS HELVETICUS / Marcel Barelli / Švica / 7'

  21.00 Film / CAMINHO TEIXEIRA / Alexandre Diniz / Brazilija / 14'

  21.00 Film / TENKRAT V RAJI, ANEB DAMALS IM PARADIES / David Svarovsky / Češka / 48’


TOREK 3.4.2012


KOSOVELOVA DVORANA

  10.00 Predavanje / OTROŠKI PROGRAM (4–6 let)

  17.00 Predavanje / MLADINSKI PROGRAM

  19.00 Film / MAGIC BEAN / Bertrand Delapierre / Francija / 11'

  19.00 Film / HARDEST OF THE ALPS / Damiano Levati / Italija / 12'

  19.00 Film / PLEZALČEV DNEVNIK: ROCKLANDS / Rok Klančnik / Slovenija / 34'

  19.00 Film / GRAND LIBRE AU GRAND CAP / Bertrand Delapierre / Francija / 18'

  21.00 Predavanje / LUKA KRAJNC


LINHARTOVA DVORANA

  17.00 Film / SAVING DOLMA / Kesang Tseten / Nepal, Kuvajt / 62'

  17.00 Film / MBAMBU AND THE MOUNTAINS OF THE MOON / Nataša Muntean and Lucian Muntean / Srbija/Črna gora / 50'

  19.00 Film / GOOD BYE TIBET / Maria Blumencron / Nemčija / 90'

  21.00 Film / ZMITZT DRIN / Cecile Brun / Švica / 5'

  21.00 Film / FJORD / Skule Eriksen / Norveška / 24'

  21.00 Film / SILENT SNOW / Jan Van der Berg / Nizozemska / 71'


SREDA 4.4.2012


E1-E2 DVORANA

  17.00 Predavanje / OKROGLA MIZA, PZS - GRZS


KOSOVELOVA DVORANA

  17.00 Film / THE BRENTO BASE PROJECT / Matthias Aberer / Avstrija / 14'

  17.00 Film / WHAT HAPPENNED ON PAM ISLAND / Eliza Kubarska / Poljska / 30'

  17.00 Film / TROU DE FER – ŽELEZNA DIERA / Pavol Barabaš / Slovaška / 55'

  19.00 Predavanje / PETER ŠČETININ

  21.00 Film / VERTICAL SAILING GREENLAND / Sean Villanueva O'Driscoll / Belgija / 58'

  21.00 Film / HOLLTANNA, L' AVENTURE ANTARCTIQUE / Sam Beaugey &Frank Dalmat / Francija / 52'


LINHARTOVA DVORANA

  17.00 Film / S KOLESOM PROTI SONCU / Matej Tonejec / Slovenija / 52'

  17.00 Film / SOLITAIRE / Nick Wagooner / ZDA / 55'

  19.00 Film / THE REMOTE VALLEYS OF CAUCASUS / Giorgi Mrevlishvili / Gruzija / 33'

  19.00 Film / DIE LETZTEN BERGBAUERN DER KARPATEN / Klaus Tümmler / Nemčija / 52'

  19.00 Film / SURVIVRE / Véronique and Erik Lapied / Francija / 26'

  21.00 Film / GORSKI REŠEVALCI V KRALJESTVU ZLATOROGA / Janez Brojan / Slovenija / 49'

  21.00 Film / KLIC Z GORA / Žiga Virc / Slovenija / 50'


ČETRTEK 5.4.2012


KOSOVELOVA DVORANA

  10.00 Predavanje / OTROŠKI PROGRAM (4–6 let)

  17.00 Film / THE ALPS FROM ABOVE-OETZ VALLEY / Christian Schidlowski / Nemčija / 52'

  17.00 Film / UNE SAISON DANS LES ALPAGES / Florian Namias / Francija / 48'

  19.00 Film / NANGA PARBAT / Marta Saviane / Italija / 54'

  19.00 Film / ČO OJU - BOGINJA TURKIZOV / Stipe Božić / Slovenija / 44'

  21.00 Film / THE FREEDOM CHAIR / Mike Douglas / Kanada / 15'

  21.00 Film / 1ST AFGHAN SKI CHALLENGE / Hans-Urs Bachmann / Švica / 16'

  21.00 Film / LINEA CONTINUA / Herve Barmasse, Giacomo Berthet and Damiano Levati / Italija / 17'

  21.00 Film / THE LONG HOPE / Paul Diffley / Škotska, Velika Britanja / 60'


LINHARTOVA DVORANA

  17.00 Film / IRAN: LIVING WITH THE VOLCANOES / Mario Casella, Fulvio Mariani / Švica / 60'

  17.00 Film / A WEDGED TALE / Adam Pérou Hermans, Simon Cherriman / Avstralija, Nova Zelandija / 25'

  19.00 Film / THE WIZARD´S APPRENTICE / Petr Pavlícek / Češka / 107'

  21.00 Predavanje / ADAM ONDRA


PETEK 6.4.2012


KD FRANCA BERNIKA DOMŽALE

  20.00 Zaključek / PROJEKCIJA ZMAGOVALNEGA FILMA "GLAVNA NAGRADA MESTA DOMŽALE"


KOSOVELOVA DVORANA

  17.00 Predavanje / CHARAKUSA 2011


LINHARTOVA DVORANA

  17.00 Film / DER BERG RUFT / Luis Trenker / Nemčija / 97'

  19.00 Zaključek / ZAKLJUČEK FESTIVALA IN PODELITEV NAGRAD

  19.00 Zaključek / PROJEKCIJA ZMAGOVALNEGA FILM "ALPINIZEM"

  21.00 Predavanje / Sir CHRIS BONINGTON


SOBOTA 7.4.2012


KD FRANCA BERNIKA DOMŽALE

  18.00 Zaključek / PROJEKCIJA ZMAGOVALNEGA FILMA "GORSKA NARAVA IN KULTURA"

  20.00 Zaključek / PROJEKCIJA ZMAGOVALNEGA FILMA "GORSKI ŠPORTI IN AVANTURA"