7. mednarodni festival gorniškega filma Domžale

15. - 19. April


Prizorišča


KOSOVELOVA DVORANA

LINHARTOVA DVORANA

KINO METROPOL CELJE

KD FRANCA BERNIKA DOMŽALE


PONEDELJEK 15.4.2013


KINO METROPOL CELJE

  19.00 Film / SKRIVNOST 8C / Uroš Knez / Slovenija / 4'

  19.00 Film / LHOTSE 2000 / Milan Romih / Slovenija / 44'


KOSOVELOVA DVORANA

  17.00 Film / T(H)RIL(L)ER / Klemen Triler, Uroš Feldin, Janez Lavrič / Slovenija / 75'

  21.00 Film / BI SE RADI PELJALI? / Antonin Michaud / Francija / 3'

  21.00 Film / PROSTO - BASE JUMP V RIGLOSU / Jesús Mediavilla / Španija / 15'

  21.00 Film / AURORA POLARIS / Anže Čokl / Slovenija / 50'


LINHARTOVA DVORANA

  18.00 Film / VAS DALEČ OD VSEGA / Anne et Erik Lapied / Francija / 76'

  20.30 Predavanje / MATEVŽ LENARČIČ


TOREK 16.4.2013


KINO METROPOL CELJE

  18.00 Film / VAS DALEČ OD VSEGA / Anne et Erik Lapied / Francija / 76'

  20.00 Film / SEZONA / Erick Grigorovski / Brazilija / 4'

  20.00 Film / DIREKTNA BAVARSKA / Max Reichel, Franz Hinterbrandner / Nemčija / 75'


KOSOVELOVA DVORANA

  17.00 Predavanje / JANEZ BIZJAK

  19.00 Film / PEŠČENJAK / Petr Kašpar / Češka Republika / 30'

  19.00 Film / SKALNO PLEZANJE V BISOTUNU / Taranto Junior Francisco / Francija / 32'

  19.00 Film / GRENLANDSKE PODGANE / Vlado Linek / Slovaška / 22'

  21.00 Film / SKRIVNOST 8C / Uroš Knez / Slovenija / 4'

  21.00 Film / DIVJI / Jure Breceljnik / Slovenija / 88'


LINHARTOVA DVORANA

  18.00 Film / GORSKI TEKAČI / Todd Warger, Brian Young / ZDA / 56'

  18.00 Film / UBIJAJOČA LEPOTA / Rastislav Hatiar / Slovaška

  20.30 Film / SEZONA / Erick Grigorovski / Brazilija / 4'

  20.30 Film / DIREKTNA BAVARSKA / Max Reichel, Franz Hinterbrandner / Nemčija / 75'


SREDA 17.4.2013


KINO METROPOL CELJE

  18.00 Film / BERNARD BOVET STAREC S KAMERO / Nasser Bakhti / Švica / 100'

  20.00 Film / LETALSKA DRUŽBA HANUMAN: LET NAD EVERESTOM / Hamilton Pevec / ZDA / 28'

  20.00 Film / POGUMNO DO ORJAŠKIH ČEBEL / Jérôme Ségur / Francija / 52'


KOSOVELOVA DVORANA

  17.00 Film / ČOPOV STEBER - PRVIČ POZIMI / Dušica Kunaver / Slovenija / 60'

  19.00 Predavanje / DANILO CEDILNIK - DEN

  21.00 Film / NANGA PARBAT - GOLA GORA / Stipe Božić / Slovenija / 48'

  21.00 Film / NE TAKO DALEČ / HERVE' BARMASSE / Italija / 38'


LINHARTOVA DVORANA

  18.00 Film / BERNARD BOVET STAREC S KAMERO / Nasser Bakhti / Švica / 100'

  20.30 Film / LETALSKA DRUŽBA HANUMAN: LET NAD EVERESTOM / Hamilton Pevec / ZDA / 28'

  20.30 Film / POGUMNO DO ORJAŠKIH ČEBEL / Jérôme Ségur / Francija / 52'


ČETRTEK 18.4.2013


KINO METROPOL CELJE

  18.00 Film / IZ OSRČJA BALKANA - V ISKANJU RISA / Cornelia Volk and Jochen Schmoll / Nemčija / 44'

  18.00 Film / ŽIVLJENJE JE / Vladimir Perović / Črna Gora / 48'

  20.00 Film / TEŽAVE V VENEZUELSKI DŽUNGLI / Sean Villanueva O'Driscoll / Belgija / 44'

  20.00 Film / HONNOLD 3.0 / Peter Mortimer, Josh Lowell / ZDA / 32'


KOSOVELOVA DVORANA

  17.00 Film / DOLINA SOČE / Gregor Kresal / Slovenija / 5'

  17.00 Film / IZ OSRČJA BALKANA - V ISKANJU RISA / Cornelia Volk and Jochen Schmoll / Nemčija / 44'

  17.00 Film / ODPRAVA NA SVALBARD / Paul-Aurelien Combre / Francija

  19.00 Predavanje / URBAN NOVAK

  21.00 Film / V OBJEMU HIMALAJE / Peter Vrčkovnik / Slovenija / 32'

  21.00 Film / ZLATI TEPTAČI / Amir Muratovič / Slovenija / 29'

  21.00 Film / NA POGLED / Miha Kalan / Slovenija / 20'


LINHARTOVA DVORANA

  18.00 Film / VRVOHODEC V MESEČINI / Mikey Schaefer / ZDA / 4'

  18.00 Film / POTOVANJE / Sharyn Jones / Avstralija / 19'

  18.00 Film / ČLOVEK PTIČ: PRVE SANJE O LETENJU / Matt Sheridan / ZDA / 42'

  20.30 Film / TEŽAVE V VENEZUELSKI DŽUNGLI / Sean Villanueva O'Driscoll / Belgija / 44'

  20.30 Film / HONNOLD 3.0 / Peter Mortimer, Josh Lowell / ZDA / 32'


PETEK 19.4.2013


KINO METROPOL CELJE

  18.00 Film / PEŠČENJAK / Petr Kašpar / Češka Republika / 30'

  18.00 Film / POTOVANJE / Sharyn Jones / Avstralija / 19'

  18.00 Film / UBIJAJOČA LEPOTA / Rastislav Hatiar / Slovaška

  20.00 Film / ODISEJADA STARE SMERI / Davide Carrari / Italija / 18'

  20.00 Film / AUTANA / Alastair Lee / Velika Britanija / 55'


KD FRANCA BERNIKA DOMŽALE

  20.30 Predavanje / PROJEKCIJA ZMAGOVALNEGA FILMA "GLAVNA NAGRADA MESTA DOMŽALE"


KOSOVELOVA DVORANA

  17.00 Film / NAFTNO POLJE / Ivan Golovnev / Rusija / 26'

  17.00 Film / ŽIVLJENJE JE / Vladimir Perović / Črna Gora / 48'

  17.00 Film / ZIMSKA SVETLOBA / Skule Eriksen / Norveška / 25'

  19.00 Predavanje / VLASTA KUNAVER


LINHARTOVA DVORANA

  18.00 Film / ODISEJADA STARE SMERI / Davide Carrari / Italija / 18'

  18.00 Film / AUTANA / Alastair Lee / Velika Britanija / 55'

  20.30 Zaključek / ZAKLJUČEK FESTIVALA IN PODELITEV NAGRAD

  20.30 Zaključek / PROJEKCIJA ZMAGOVALNEGA "PLEZANJE"1


SOBOTA 20.4.2013


KD FRANCA BERNIKA DOMŽALE

  18.00 Zaključek / PROJEKCIJA ZMAGOVALNEGA FILMA "ALPINIZEM"

  18.00 Zaključek / PROJEKCIJA ZMAGOVALNEGA FILMA "GORSKA NARAVA IN KULTURA"

  20.00 Zaključek / PROJEKCIJA ZMAGOVALNEGA "PLEZANJE"1

  20.00 Zaključek / PROJEKCIJA ZMAGOVALNEGA "PLEZANJE"2